Përshkrim

– Info Pesha 1380 g Ngjitja Max Speed 6 m / s (mode Sport) Max Descent Speed 4 m / s (mode Sport) Max Speed20 m / s (mode Sport) Max Flight Koha Afersisht. 28 minuta GPS Mode GPS / GLONASS Hover Saktesia vertikale: +/- 0.1 m (kur Vision Positioning eshte aktive) ose +/- 0.5 m horizontal: +/- 0.3 m (kur Vision Positioning eshte aktive) ose +/- 1.5 Pengese ndijor Gama 2-49 kembet (0.7 – 15 m) Mjedisi Surface me model te qarte dhe ndricim adekuat (lux> 15) HDR UHD Video Recording Modes: 4096 x 2160 (4K) 24 / 25p 3840 2160 (4K) 24/25 / 30p 2704 1520 (2.7K) 24/25 / 30p FHD 1920 x 1080 24/25/30/48/50/60 / 120p HD 1280 720 24/25/30/48/50 / 60p Max Video Bitrate 60 Mbps Voltage 17.4 V Mobile App DJI GO eirp 100mW

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “DRONE DJI PHANTOM 4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products