Përshkrim

– Brand DJI PHANTOM 3
– Shpejtesia printimit Lehte per te Fly: Nje sistem inteligjent fluturimit automatikisht mban Phantom 3 Standard tuaj ne ajer dhe nen kontrollin tuaj. Images Amazing: Merrni mahnitese 2.7K HD video dhe 12 fotot Megapiksel me kamera te integruar ajrore. Pamjet e qendrueshme: DJI teknologji te perparuar gimbal stabilizimit ju jep rezultate film me cilesi te pa marre parasysh se si ju fluturojne. Enjoy Shiko: Nje ushqim te jetojne Video ju jep nje pamje 720p HD ne kohe reale te asaj qe kamera juaj e sheh te drejten ne pajisjen tuaj celular. Paqe e mendjes: Fly deri ne 25 minuta ne nje akuze te vetme, dhe Inteligjente Flight Battery automatikisht do te ju kujtoj kur pushteti po mbaron. Krahaso Phantom 3 Series>

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “DRONE DJI PHANTOM 3 STANDART”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products