Përshkrim

Ngrohje te ujit ne 5 sekonda mjafton qe te furnizohet me uje te rrjedhshem

Tensioni 220 V

Me 3 nivele konsumi:

Niveli 1- 3000 W

Niveli 2- 4000 W

Nivele 3- 7000W

Fikje ndezje automatike.

Mbrojte nga energjia elektrike.

Per efekt sigurie duhet te vendoset ne mur.

Trupi dhe tubat jan me perberje plastike.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Bolier per ngrohjen e ujit SUNNY AT550”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products