Bolier per ngrohjen e ujit SUNNY AT550

8,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

11 in stock

Kodi:K129-1

Ngrohje te ujit ne 5 sekonda mjafton qe te furnizohet me uje te rrjedhshem

Tensioni 220 V

Me 3 nivele konsumi:

Niveli 1- 3000 W

Niveli 2- 4000 W

Nivele 3- 7000W

Fikje ndezje automatike.

Mbrojte nga energjia elektrike.

Per efekt sigurie duhet te vendoset ne mur.

Trupi dhe tubat jan me perberje plastike.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Bolier per ngrohjen e ujit SUNNY AT550”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Bolier per ngrohjen e ujit SUNNY AT550