Përshkrim

Dyll Hot Wax – arome levando

Jeni te lodhur nga depilimi i zakonshem sepse copeza te dyllit ngeli ne zona te caktua kjo si resultat i  letrave qe perdornin.. STOP

Tani me Hot Wax ska probleme te tilla..

Me versioni dylle/xhel depilimi eshte nje proces me i lehte.

Vetem pak minuta dhe dylli mer trajten e xheli dhe nuk ju duhen letrat. Fantastike apo jo?

Perdorimi: 

  • Ne nje ene vendosni dyllin te ngrohet.
  • Mjaftonje disa minuta qe dylli te mare trajten e xhelit.
  • Duke perdorur nje spatul vendosni nje shtrese te dyllit Hot Wax ne zonen ku ju deshironi ne te njejtin drejtim te rritjes se qimeve.
  • Pas nje kohe te shkurter ( qe eshte dylli eshte ftohur) duke tendosur lekuren dhe ne drejtimin e kunder te rritjes se qimeve ju beni edhe terheqjen e dyllit Hot Wax.

Rezultati nje lekure e paster dhe e hidratuar pa shkaktuar irritim  te lekures.

Paketimi permban 100 gr.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Dyll Hot Wax”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products