Dyshek i levizeshem

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K203-44

Dyshek i levizeshem

Sherben si kolltuk,divan apo mini krevat
Rregullohet me ane te mekanizmit dhe ka
6 pozicione te rregullueshme sipas deshires
Shume i rehatshem dhe komod
Material shume i mire dhe i bute pellushi
E pershtatshme per shtepi,hotele,lokale plazhi e kudo tjeter
Permasat: 55 * 55 * 52 * 13 cm.
Be the first to review “Dyshek i levizeshem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu