E shoh cfare po mendon – Joe Navarro

1,200 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LB-43

Nr. faqesh: 420
Perktheu: Gjergj Kaftani

Pershkrimi

Mbushur me shembuj nga përvoja profesionale e Navarro-s, ky libër përfundimtar ju ofron një mënyrë të re dhe të fuqishme për t’u orientuar në botën tuaj.

AI THOTË SE ËSHTË OFERTA E TIJ MË E MIRË. A ËSHTË e tillË?

AJO THOTË SE ËSHTË DAKORD. A ËSHTË VËRTET?

INTERVISTA SHKOI SHKËLQYER. APO JO?

AI THA SE NUK DO TA PËRSËRISTE MË. POR E BËRI SËRISH.

Nëse doni të rrisni në kulm inteligjencën tuaj joverbale, atëherë lexoni këtë libër. Joe Navarro, një ish-agjent i kundërzbulimit në FBI dhe një ekspert i mirënjohur për sjelljen joverbale, shpjegon se si të lexoni shpejt njerëzit: deshifroni mendimet dhe sjelljet, shmangni kurthet e fshehura, dhe zbuloni sjelljet mashtruese. Gjithashtu do të mësoni se si gjuha juaj e trupit mund të ndikojë në atë që shefi juaj, familja, miqtë, dhe të panjohurit, mendojnë për ju. Do të zbuloni:

Instinktet e lashta të mbijetesës që kontrollojnë gjuhën e trupit
Përse fytyra është pjesa më e pagjasë për të gjykuar ndjenjat e vërteta të dikujt
Çfarë zbulojnë gishtat e mëdhenj, këmbët, dhe qepallat për ndjenjat dhe motivet
Sjelljet më të fuqishme që zbulojnë vetëbesimin dhe ndjenjat tona të vërteta
Sjellje të thjeshta joverbale që krijojnë menjëherë besim
Sjellje të thjeshta joverbale që komunikojnë menjëherë autoritet.

Reviews (0)

Be the first to review “E shoh cfare po mendon – Joe Navarro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.