Tende Projektori

8,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K82-85

Ekran per projektor

 

 • PROJEKTORI SCREEN SBOX PSM-96/172 x 172 cm.
 • Ekran projektori atraktiv dhe kompakt për shtëpi ose zyra.
 • Rrotulla perbehet nga nje mekanizem qe ben frenimin automatik lejon zbardhjen e lehtë te ekranit.
 • Instalohet lehtesisht ne mure.
 • Madhësia e ekranit: 96 “172 x 172 cm.
 • Formate figurash: 16: 9,  4: 3,  si dhe 1: 1.
 • Trashësia e ekranit: 0,4mm +/- 2%.
 • Konturi i zi : 30cm (16: 9), 5cm (4: 3 dhe 1: 1).
Be the first to review “Tende Projektori”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu