Ekspres CS100 Covim+ 18 Kapsula dhurate

9,900 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k-co02

Makina për kafe ekspres CS100 është një produkt 100% Made in Italy.

Makina e kafesë CS100, një produkt 100% Made in Italy i krijuar posaçërisht për përdorimin e sistemit inovator të kapsulës së vetë-mbrojtur Superba.
Cilësia e lartë e dorëzimit të garantuar nga CS100 i shtohet asaj të përzierjeve të imëta të kafesë dhe produkteve të tretshme të Covim Superba, duke ofruar kështu një shërbim të plotë dhe të saktë.

*Shkarkim automatik i kapsulave
*Larje e grupit pa pasur nevoje per kapsulen boshe.
*Pompa prej 19 bar
*Programim sipas deshires i sasise se kafes.

Specifikimet teknike:

Pompa: 48W/230V; 50Hz BAR: 20 EP4
Kapaciteti i serbatorit: 1.8L
Dimensionet: 13,5x37cm 5×29.5cm
Pesha: 4kg.
Gjatesia e kavos se korrentit: 1m .
Funskioni i kursimit te energjise.

Kapsulat dhurate do te jene nje kombinim i shijshem per ata qe vertet e duan kafen.

Kapsula Scirocco –> Kafe e dendur dhe kremoze me nje arome te lehte druri tropikal.
Levante –> Me shije te bute dhe te ekuilibruar, eshte ekspresi klasik italian.
Maestrale –> 100% Arabike per shijet me te ndjeshme.
Suave dekafeinato –> Nje kafe e vertete ekspres pa kaifene.
Caj –> I shijshem dhe delikat, me shije limoni. Eshte perfekt per momentet e ndryshme te dites.
Mini cokollate –> Me baze kakao dhe qumeshti, me densitet delikat, eshte shija me e kerkuar.
Pije e bardhe –> Me shije qumeshti, eshte perfekte per te krijuar variante te pelqyeshme te cajit dhe kafes.
Orzo/Elb –> Natyral dhe i shendetshem, eshte perfekt per te filluar diten me energjine e deshiruar.
Ginseng –>Me shije unike dhe stimuluese, eshte rigjeneruese per funksione te perditshme te mendjes.

Be the first to review “Ekspres CS100 Covim+ 18 Kapsula dhurate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Ekspres CS100 Covim+ 18 Kapsula dhurate

9,900 L

Add to Cart