Përshkrim

Ariete Caffè Espresso Classica – pajisje me nje dizajn elegant e te rafinuar. E shkelqyer per pergatitjen e kafes dhe kapucinos.Praktike dhe lehtesisht e perdorshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ekspres Kafeje Ariete Classica – Ngjyre Kafe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products