10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Elektrik dore Flexi Torch JML

990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: kk-148

Elektrik super i vecante i cili do ju lehtesoje perditshmerine tuaj.

Ai zgjatet, perthyhet, fiksohet ne mure.

Perbehet nga tre drita led,zgjatet deri ne 57 cm si dhe eshte magnetik.

Po nese ju bien celesat ne puset?

Nuk eshte per te qeshur pasi Flexi Torch me driten e fuqishme,vetite e zgjatjes dhe ato magnetike do jete zgjidhja juaj.

Permasa: te vogla, i lehte.

Nxitoni ta porosisni, nje dhurat e shkelqyer per prinderit apo gjysherit tuaj.

Ekskluzivitet i JML,vetem ne Shopping albania. https://youtu.be/FPH6A_apKJw

Be the first to review “Elektrik dore Flexi Torch JML”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Elektrik dore Flexi Torch JML

990 L