10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Eleminator per gervishtjet e makines Abro

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: Gj – 218

Gervishtjet ne makinen tuaj mund te jene vertet merak i vazhdueshem.

Ne ju prezantojme me “Eliminator” i cili fshin gervishtjet duke perfshire edhe ato me te veshtirat nga makina juaj ne menyre te sigurt dhe per cdo ngjyre. Vetem perdorni doren tuaj per ta aplikuar pa pasur nevojen e nje tamponi.

Perfekte per heqjen e shenjave kryesore rreth dyerve.
100 % i sigurt për t’u përdorur në çdo bojë.
Projektuar per sigurine e makines suaj!

Be the first to review “Eleminator per gervishtjet e makines Abro”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Eleminator per gervishtjet e makines Abro

Eleminator per gervishtjet e makines Abro

1,490 L