Fantasy Wireless Charger

990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:k151-60 / K151-70

Karikim me i lehte dhe komod per celularin tuaj! Kjo metode karikimi eshte me e shendetshme pasi mbron celularin nga luhatjet e tensionit dhe e ben baterine tuaj te jetoje me gjate.

Per te gjithe smartfonat qe suportojne karakimin me wireless.
Me indikator me drite.
Mbron celularin nga luhatjet e tensionit dhe kur bateria shkon 100%, e nderpret karikimin duke mos shkaktuar fryrjen e baterise.
Rrit jetegjatesine e baterise.

Be the first to review “Fantasy Wireless Charger”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore