“Filter Rubineti me Drite Led”

790 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Ai eshte i perbere nga materiali ABS.
  • Ka nje rezistencë te shkëlqyer dhe eshte super i qëndrueshme.
  • Filtri perbehet nga 7 ngjyra te ndryshme LED te cilat ndizen kur ndizet rubineti.
  • Ngjyrat ndryshojne ne cdo 1-2 sekonda.
Kodi: K86-161 Kategoritë: , ,

Filtri, eshte pajisja qe ju duhet ne rubinetin e shtepise tuaj, ka nje mase standarte dhe pershatet lehtesisht me shumicen e rubineteve qe ndodhen ne lavamanet tuaj.

Jepi ngjyra lavamanit tend ne te njejten kohe qe edhe uji eshte i filtruar.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: ““Filter Rubineti me Drite Led””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

"Filter Rubineti me Drite Led"