Përshkrim

Filtri, eshte pajisja qe ju duhet ne rubinetin e shtepise tuaj, ka nje mase standarte dhe pershatet lehtesisht me shumicen e rubineteve qe ndodhen ne lavamanet tuaj.

Jepi ngjyra lavamanit tend ne te njejten kohe qe edhe uji eshte i filtruar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton ““Filter Rubineti me Drite Led””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products