10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Filtrues uji King Korea

3,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: kk-126

Impiant filtrimi i cili prodhon uje te paster kristal,te fresket dhe te shendetshem per te pire dhe gatuar.

Me kete filtrues uji ju eleminoni te gjitha papastertite qe mund te gjenden ne rrjetin e  ujit sic jane bakteret,viruset,klori,pesticidet,rera,dhe te gjithe ndotesit e tjere ne te.

Uji filtruar kthen ne gjendje natyrale mineralet ne trupin tuaj,kthen alkalinet ne balance.

Brenda me produktin do te keni edhe nje manual i cili do t’ju tregoje sa shpejte montohet dhe ju te shijoni shendetin e plote me ujin e filtruar.

Shendeti juaj primar!

Be the first to review “Filtrues uji King Korea”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

3,490 L