Flawless Ice Roller

1,790 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k203-32

Ice Roller Flawless

Përdoret për të zvogëluar shfaqjen e poreve dhe mund të ndihmojë që lëkura juaj të jete më e freskët dhe rinore .

Me përfitimet e kombinuara të rulit masazhues të fytyrës dhe terapisë me akull, ju mund të arrini lëkurë të përsosur brenda disa minutave në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Ice Roller Flawless mund të përdoret gjithashtu për të masazhuar dhe ndihmuar në zvogëlimin e inflamacionit në zona të tjera të trupit.

Koka e rrotullimit të xhelit kur është e ngrirë, mund të përdoret për të zvogëluar fryrjen, acarimin dhe skuqjen në lëkurë.

Përdoreni në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën, ky rul akulli mund të çojë në thithjen më të mirë të serumeve dhe kremrave hidratues.

Përdoret për fytyrën, qafën, dekoltene, trupin.

Be the first to review “Flawless Ice Roller”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu