10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Freskuese Murale GG-021

8,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: T-E

Per ju qe kerkoni freskine ne menyre natyrale sjellim keto lloj ventilatoresh.

Mjaft estetik dhe qe pershtaten me cdo lloj dekori shtepie.

Pastrohen lehtesisht.

  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 175W
  • Kapaciteti : 173m3/min
  • Diametri : 75cm
Be the first to review “Freskuese Murale GG-021”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

8,990 L