10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Ventilator pa helik Enjoy

4,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Rryme forme unaze e cila nxjer ajer te ftohte.Rrymat e ajrit nuk vijne te forta por ajri eshte i qete dhe te jep ndjesi freskie. E lehte per tu lare pasi nuk ka pjese qe mund te ngec.

Mjaft praktike,mund te perdoret edhe me telekomand ose me butonat qe ndodhen ne trupin e kesaj pajisje.

Rrotullohet 90 grade duke shperndare ajrin.

Nuk harxhon shume korent 35 W

 

Be the first to review “Ventilator pa helik Enjoy”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Ventilator pa helik Enjoy

4,500 L