Friteze me Ajer “First Austria”

7,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Kapaciteti: 3.5 litra.
  • Temperatura e rregullueshme: 90-210 gradë.
  • Ngrohje e shpejtë e ajrit për gatim të shpejtë
  • Kohëmatësi 30 minuta me mbyllje automatike.
  • Elemente ngrohjeje çeliku.
  • Kova pastrohet lehtesisht.
  • Fuqia: 1400W.

Përgatisni ushqim të shëndetshëm dhe të shijshëm me pak yndyre vetëm nëpërmjet sistemit të qarkullimit të ajrit të nxehtë.
Kova e shkëputur ka një kapacitet prej 3.5 litra dhe gatuhet shpejt me pak ose aspak vaj.
Shijoni të gjithë shijen pa yndyrna.
Ngrohet ajri në temperaturën që ju zgjidhni për aq kohë sa është vendosur dhe kohëmatësi, mund të gatuani pa frikën se ushqimi mund te digjet.
Kuzhina juaj qëndron e pastër dhe pa erë.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Friteze me Ajer “First Austria””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Friteze me Ajer "First Austria"