Përshkrim

Përgatisni ushqim të shëndetshëm dhe të shijshëm me pak yndyre vetëm nëpërmjet sistemit të qarkullimit të ajrit të nxehtë.
Kova e shkëputur ka një kapacitet prej 3.5 litra dhe gatuhet shpejt me pak ose aspak vaj.
Shijoni të gjithë shijen pa yndyrna.
Ngrohet ajri në temperaturën që ju zgjidhni për aq kohë sa është vendosur dhe kohëmatësi, mund të gatuani pa frikën se ushqimi mund te digjet.
Kuzhina juaj qëndron e pastër dhe pa erë.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Friteze me Ajer “First Austria””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products