Përshkrim

Ushqimi i shëndetshëm me Fritezen SOKANY Ak-8001.

Tani mund të shijoni të gjitha ushqimet e skuqura pa vaj dhe pa yndyrna.

Tani ju dhe familja juaj mund të hani ushqime të shëndetshme pa hequr dorë nga ushqimi juaj i preferuar i skuqur.

SOKANY Ak-8001 gatuan në mënyrë të veçantë me avull.

Me kontrollin e temperaturës së rregullueshme prej 200 ° C të termostatit që përfshin edhe kohen qe ju të jeni te sigurt se ushqimi juaj do të gatuhet shpejt dhe lehtë.

Ju mund të kurseni deri në 50% të kohës dhe energjisë në krahasim me friteza te tjera tradicionale.

Pa tym dhe pa aromë kur skuqni me ajër.

Fryerja e ajrit Ak-8001 gjithashtu vjen me një mbrojtje mbinxehjeje për të siguruar që ushqimi juaj të gatuhet në përsosmëri dhe jo të digjet.

Fuqia 1300 W.

Tensioni 220-240V

Frekuenca 50-60Hz.

Tani shijoni ushqimet e shijshme të skuqura dhe merrni SOKANY Ak-8001.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Friteze Sokany AK-8001”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products