Fshese korenti Bomann BS 9000 CB Wet and Dry

11,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K2-109

Fshese korenti Bomann.

Model: BS 9000 CB.

Kazan inox

Thithje e fuqishme ne lagështi dhe te thatë

Fuqia 1600 W max.

Kapaciteti i rezervuarit afërsisht 20 litra

Sistemi fryerje dhe thithje

Tërheq papastërti të trashë si në mënyrë efektive si lëngjet

Stabilitet optimal me 4 rrota

Rrotullohet 360 °

Mbajtës praktik në fshesë me korrent për qasje të shpejtë dhe të mundshme

5 m kabllo

Pajisje: furçë / furçë hundë, furçë lagur / thatë, filtër i përhershëm i cili lahet

Furnizimi me energji: 230 V, 50 Hz

Fuqia: 1600 W max.

Be the first to review “Fshese korenti Bomann BS 9000 CB Wet and Dry”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Fshese korenti Bomann BS 9000 CB Wet and Dry

11,990 L

Add to Cart