Fshese korenti Jinke

7,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K86-69

Fshese korenti Jinke

 

Ideale per pastrimin e tapeteve dhe dyshemeve, si dhe per pastrimin e çarjeve, pelhurave dhe siperfaqeve qe jane me te veshtira per t’u arritur fale fsheses me korrent te fuqishem dhe aksesoreve te furnizuar.

Fuqia: 2600W

Fshesa e duhur për vende të vështira për t’u arritur

Be the first to review “Fshese korenti Jinke”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu