Fshese korenti me avull H2O Mop X5

7,990 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi:KK-177

H2O Mop X5 5-në-1 fshesa për pastrimme avull.

Kjo fshese pastrimi me avull vret deri në 99% të baktereve.

Përdor fuqinë e avullit për të freskuar dhe dizefektuar sipërfaqet.

Një dizajn i zgjuar lejon H20 Mop X5 të bëjë punën e pesë avullorëve të ndryshme.

Koke te pjerrët 360º, trekëndësh, mund të arrijë në hapësira të ngushta, në qoshe te vështira për t’u arritur në kuzhinë.

400mL rezervuar uji.

Në kuti: H20 Mop X5 permban, cope microfiber, pin pastrimi, hundë, furçë të rrumbullakët (bronzi), furçë të rrumbullakëtetj.

Fuqia 1300 W.

Be the first to review “Fshese korenti me avull H2O Mop X5”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Fshese korenti me avull H2O Mop X5

7,990 L