Fshese me avull dhe vakum “Ariete Steam & Sweeper” 2706

9,990 L11,000 L (-9%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K156-28

Fshese me avull dhe vakum Ariete

Model: 2706

Fshesa Ariete me 2 funksione thelbësore për pastrimin e thellë të shtëpisë: efektshmëria e avullit dhe fuqia e thithjes do të eliminojë marimangat, bakteret dhe papastërtitë nga çdo lloj mbeturine ne dysheme, duke përfshirë parket.

Avulli & Sweeper 2in1, i pajisur me aksesor për tapete dhe dy pëlhurat mikrofibre, është praktike dhe e lehtë për t’u përdorur në sajë të kokës 180 ° të artikuluar dhe të dorezës së palosshme që e bën të lehtë ruajtjen.

Fuqia 1500W

Kapaciteti i depozitave të largueshme 500 ml.

Gjatësia e kabllos 5 m

Dorezë e palosshme

Butoni i shpërndarjes me avull

Be the first to review “Fshese me avull dhe vakum “Ariete Steam & Sweeper” 2706”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Fshese me avull dhe vakum "Ariete Steam & Sweeper" 2706

9,990 L11,000 L (-9%)

Add to Cart