Fshese me avull Steam Mop Ariete 4613

9,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K156-92

Steam Mop është pastruesi i ri me avull nga Ariete.

Fuqia natyrore e avullit pastron të gjitha sipërfaqet shtëpiake duke siguruar higjienë maksimale pa pasur nevojë për detergjentë kimikë: pllaka, qelq, parket, mermer, qilima,etj.

Butoni i rregullimit te avullit siguron shpërndarjen e duhur të avullit dhe mundeson tharjen e siperfaqeve ne pak minuta.

Pastruesi i avullit është praktik dhe i lehtë për tu perdorur falë kokës qe rrotullohet 180 ° dhe dorezës së tij të palosshme,duke ju kursyer dhe hapesire.

Fuqia:1500W

Rezervuar i lëvizshëm Indikator On/Off

Emetim i menjëhershëm i avullit

Filter anti-kalkare

Gjatësia e kabllit:5 mt

Aksesorë: 2 pëlhura mikrofibre, një aksesor qilimi dhe një lugë matëse

Garancia: 24 muaj

Be the first to review “Fshese me avull Steam Mop Ariete 4613”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Fshese me avull Steam Mop Ariete 4613

Fshese me avull Steam Mop Ariete 4613

9,490 L

Add to Cart