Përshkrim

Pastrues me vakum shumë të efektshëm dhe portativ për makinën tuaj.

Madhësia e saj kompakte dhe pesha e lehtë e bëjnë atë një mjet jashtëzakonisht të dobishëm makinën tuaj.

Ju mund të përshtateni mirë kudo dhe përdoreni kur është e nevojshme.

Thithje e fuqishme për të pastruar pluhurin e thatë

Ju mund ta pastroni me lehtësi filtrin e këtij vakumi, në sajë të cilësise së tij dhe mund te lahet lehte.

Fuqia 50 W

Tension 12V

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese per makine Vacum Cleaner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products