Freskues Personal “Arctic Air”

1,290 L2,490 L (-48%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K133-61, kk-259

Me 3 nivele shpejtesie freskon, pastron dhe ruan nivelin optimal te lageshtires se ajrit duke garantuar nje ambjent ideal per ditet e nxehta te veres. 🤩

Teknologjia Hydro-Chill thith ajrin e nxehte dhe nxjerr ajer te ftohte e gjitha kjo vetem duke shtuar uje ne pjesen e siperme.
I vogel dhe praktik per ta levizur ne cdo ambjent apo per ta marr ne udhetime me vete!
7 Drita te ndryshme LED te lehta qe nuk te shqetesojne edhe nese produktin e le ndezur gjate kohes se gjumit.

Be the first to review “Freskues Personal “Arctic Air””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Freskues personal Artic Ultra

Freskues Personal "Arctic Air"

1,290 L2,490 L (-48%)

Add to Cart