Përshkrim

Furre elektrike me kapacitet 56L,me temperature deri ne 230 ° C dhe funksion ventilimi prt gatimin e ushqimeve te ndryshme. Eshte padyshim nje domosdoshmeri e kuzhines tuaj.

Fuqi: 2200W
Kapacitet: 56L
Temperatura Maksimale: 230 ° C
Garanci 12 muaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Furre Bon Cuisine 56L Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products