Furre dhe mikrovale 2 ne 1 Ariete 0951

13,900 L

Sold By: Serxhio

In stock

k156-85

Furre dhe mikrovale ne nje produkt te vetem – një aleat i domosdoshëm në jetën e përditshme, Përdorimi i furrës me mikrovalë Ariete 951 ka shumë përparësi, sepse ju lejon të gatuani dhe ngrohni pjatat, duke kursyer kohë dhe duke përgatitur çdo vakt në një mënyrë mjaft praktike. Pse të përdorni furrën me mikrovalë Ariete 951? Furra me mikrovalë 951 është e domosdoshme, sepse falë 5 niveleve të energjisë ju mund te pergatisni ne nje kohe te shkurter vaktet qe deshironi. Furra me mikrovalë 951 është praktike, sepse nuk do të ndotni asgjë tjetër për të përgatitur vaktin tuaj.Furra me mikrovalë 951 është e shëndetshme, sepse gatimi me mikrovalë ju lejon të përgatisni ushqime të lehta por të shijshme, pa perdorur vaj dhe yndyrna te tjera

Fuqia: 7000W
Kapaciteti: 20 Liters
5 nivele fuqie
Garanci 12muaj

Be the first to review “Furre dhe mikrovale 2 ne 1 Ariete 0951”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Furre dhe mikrovale 2 ne 1 Ariete 0951

13,900 L

Add to Cart