10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Furre Luxell

8,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K84-31

Furre e vogel per t’iu sherbyer dhe kursyer hapesire njekohesisht.

Ka celesa anesore te cilet kontrollojne temperaturen dhe minutazhin.

Ka kapacitet prej 40 L.

Hapet shume lehte fale dorezes.

Eshte praktike dhe funksionale ne proceset e pjekjes.

Fuqia : 3150 W

Aksesore: tave rrethore dhe tave katrore.

Permasa: 465 x 565 x 385mm

Average Rating

3.00

02
( 2 Reviews )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
100%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Reviews For This Product

 1. 02

  by ENKELEJDA

  SA JANE PERMASAT?

  • by ShoppingTV

   Furra eshte rreth 80 me 50cm

 2. 02

  by andi

  transportin e beni ne qytetet tjera dhe a keni gjendje

  • by shoppadmin

   Kemi gjendje sa te duash dhe jua sjellim deri ne shtepi kudo qe jeni ne Shqiperi

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu