“Fushe Futbolli”

3,490 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-131

Mund të kultivojë vizionin e fëmijëve, zhvillimin intelektual si dhe eshte shume zbavitese per femijet.

Levat anesore mund të rrotullohen 360 ° për të manipuluar në mënyrë fleksible pozicionin e lojtarit.
Loja mund te zhvillohet me super komoditet fale bazamentit te krijuar nga akesoreve qe vijne bashke me paketimin.

Be the first to review ““Fushe Futbolli””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore