Përshkrim

Genius Keyboard, USB, 6 hotkeys, KB-M205, E zezë / e kuqe. Stili i thjeshtë dhe butoni i profilit të ulët për shtypjen e qetë 6 çelësa të nxehtë për kontroll të lehtë të muzikës dhe videove tuaja të preferuara. Dizajn rezistent ndaj derdhjes.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Genius Keyboard USB KB-M205”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products