Përshkrim

Genius Keyboard, Wired Multimedia, USB, FN + 12, Tasti FB, SHBA, SlimStar i250, Zi. Kapëse çelësash konkave me skaj të qetë të rrumbullakosura.  12 çelësat e funksioneve duke përfshirë Win 8 dhe Facebook qasje të shpejtë. Pëshpëritë dizajnin e butë të çelësave Kapak Transparent / Num / Shkoni kur bllokohet LED kur është fikur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Genius Keyboard Wired Multimedia USB, FN+12 SlimStar i250”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products