10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Gjysem sholle ortopedike silikoni

1,090 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: Gj – 189

Gjysem sholle ortopedike silikoni perdoret vecanerisht per personat qe kane problem ne pjesen e thembres:

 • Personat mbi peshe si obezet sepse pesha me e madhe e tyre bie tek thembra.
 • Persona qe vuajne nga plasaritjet e lekures ne zonen e thembres.
 • Personat qe kane problem me kallot.
 • Dystaban.

Kjo sholle ortopedike silikoni eshte produkt mjekesor i cili ben te mundur:

 • Shperndarjen e  presionit te gjakut duke perdorur dy dendesi silikoni.
 • Silikoni blu ne qender te thembra eshte e bute, e palevizshme, e cila ju jep mbeshtetje te sakte dhe te plote ne thember.
 • Heq dhimbje dhe zvogelon presionin e gjakut.
 • Siguron mbeshtetje maksimale te thembrave.
 • Perdoret nga te gjitha moshat.
 • Nuk japin reaksinone, alergji.
 • Largon djersen.
 • Lahet me dore dhe ne lavatrice gjithashtu.
 • Masat qe disponojme: 35 – 37 S, 38 – 40 M, 41-43 L, 44-46 XL.
 • 10 vjet garanci.
Be the first to review “Gjysem sholle ortopedike silikoni”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Gjysem sholle ortopedike silikoni

1,090 L