Përshkrim

Gjysem sholle ortopedike silikoni perdoret vecanerisht per personat qe kane problem ne pjesen e thembres:

 • Personat mbi peshe si obezet sepse pesha me e madhe e tyre bie tek thembra.
 • Persona qe vuajne nga plasaritjet e lekures ne zonen e thembres.
 • Personat qe kane problem me kallot.
 • Dystaban.

Kjo sholle ortopedike silikoni eshte produkt mjekesor i cili ben te mundur:

 • Shperndarjen e  presionit te gjakut duke perdorur dy dendesi silikoni.
 • Silikoni blu ne qender te thembra eshte e bute, e palevizshme, e cila ju jep mbeshtetje te sakte dhe te plote ne thember.
 • Heq dhimbje dhe zvogelon presionin e gjakut.
 • Siguron mbeshtetje maksimale te thembrave.
 • Perdoret nga te gjitha moshat.
 • Nuk japin reaksinone, alergji.
 • Largon djersen.
 • Lahet me dore dhe ne lavatrice gjithashtu.
 • Masat qe disponojme: 35 – 37 S, 38 – 40 M, 41-43 L, 44-46 XL.
 • 10 vjet garanci.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Gjysem sholle ortopedike silikoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products