Përshkrim

Glob Me Magnet

 

  • Nje glob kaq i vecante me harten e botes i cili eshte i pajisur me nje baze te harkuar me magnet e cila e ben ate te qendroje pezull ne ajer duke krijuar ne kete menyre iluzionin e gravitetitetit.
  • Me drite Led qe ndricon ne erresire me nje efekt te bukur vizual.
  • Kombinim i përsosur i teknologjisë dhe artit.
  • Rrotullohet ne menyre automatike.
  • Ideal qe femijet te mesojne pozicionin gjeografik te cdo vendi apo edhe si nje dekor mjaft i bukur ne shtepi apo zyra!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Glob Me Magnet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products