Govate per femije Baby Bagna – Cam

3,590 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: k62-77

Govate per femije Baby Bagno – Cam
E pajisur me 2 vende pa rrëshqitje: një i prirur për të siguruar rehati maksimale për fëmijët më të vegjël (0-6 muaj). Vendi tjeter është me krahë, ideal për t’i bërë fëmijët më të rritur të ulen (6-12 muaj) me siguri të plotë.

-Me 2 ndarje per mbajtëse sapuni dhe sfungjeri.

-Lehtë për t’u zbrazur falë kapakut në fund.

-Prodhuar në Itali.

-Përmasat dhe pesha: L 52 cm – P 97 cm – H 23 cm. Kg 2,3.
-Prodhuar nga: CA

Be the first to review “Govate per femije Baby Bagna – Cam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews

Menuja kryesore

Govate per femije Baby Bagna - Cam

3,590 L

Add to Cart