Govate per femije  “Kit Bagno – Cam”

7,590 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K62-73

Govate per femije Kit Bagno–Cam.

E pershtatshme per femije 0-12 muaj.

Nje vend i posacem per foshnje nga 0-6 muaj dhe vend i posacem per krahet per foshnje nga 6-12 muaj.

Me dy kosha anatomike dhe jo-ansore.

Vend i posacem dhe me ndarje per  sfungjerit dhe sapunit sidhe me nje buton ben shkarkimin e ujit.

Si dhe i  paisur me skelet (kembe) alumini qe arrine ne lartesine 97cm.

Be the first to review “Govate per femije  “Kit Bagno – Cam””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews

Menuja kryesore

Govate per femije  "Kit Bagno – Cam"

7,590 L

Add to Cart