Përshkrim

Govate + Tavoline nderrimi Idro Baby Estraibile – Cam

2ne1 kombinimi perfekt dhe nje lehtesim per ju nena..

Govate:

Nje vend i posacem per foshnje nga 0-6 muaj dhe vend i posacem per krahet per foshnje nga 6-12 muaj.

Vend i posacem dhe me ndarje per  sfungjerit dhe sapunit sidhe me nje buton ben shkarkimin e ujit.

Tavoline nderrimi:

Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien.

Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj me shtrese te gomuar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Govate + Tavoline nderrimi Idro Baby Estraibile – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products