Grirese Akulli Ariete 78

4,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K156-20

Grirese Akulli

Marka: Ariete

Model: 78

Përgatitni pije të freskëta në pak sekonda.

Vendoseni akullin në kube dhe grijeni ne copa te imeta.

Fuqia 30 W.

Be the first to review “Grirese Akulli Ariete 78”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore