Grirese dhe Blender dore Bomann 4ne1 SMS 374 CB

8,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K2-110

Grirese dhe Blender dore Bomann 4ne1

Model: SMS 374 CB

Trupi prej çeliku inox

Motor i fuqishëm 750 W

Rregullim i ndryshueshëm i shpejtësisë, i ndriçuar në ngjyrë blu

Butonin turbo për ushqime të rënda

Ergonomikisht të trajtuar me gome për përdorim të lehtë

Boshti i përzierjes së çelikut me inox dhe lëvizja e tij janë të shkëputshme

Kapaciteti: 1.25 litra

Montimi i shpejtë dhe i lehtë i aksesorëve

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. by Manjola Lushnjani

  Me intereson nje

  • by shoppadmin

   Pershendetje,
   Ose mund ta beni porosine online ose mund te leni te dhenat tuaja ne numrin +355 69 95 93 545.
   Faleminderit

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: shoppadmin
 • Address:
 • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Grirese dhe Blender dore Bomann 4ne1 SMS 374 CB

8,990 L

Add to Cart