Përshkrim

🥕Grirja e ushqimeve tashme eshte shume here me e lehte! 🍎 Nuk ka nevoje per korent✔️ E sigurt dhe funksionale 👍🏿

Grini ushqimet tuaja si karrota, kastraveca, patate, djath bajame etj. fare lehtesisht.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Grirese mekanike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products