Përshkrim

Grirese mishi First Austria

Model: FA-5140

Funksionim i lehtë, i sigurt dhe i shpejtë

Këshilla të ndryshme për bluarje

Funksioni REVERSE

Thika çeliku inox

Pjesë metalike

I lehtë për t’u pastruar

Mbrojtja nga mbinxehja

2 nivele fuqia 700W dhe 1800W

Tensioni 230V

Frekuenca 50Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Grirese mishi First Austria FA-5140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products