Grirese mishi manuale

1,490 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi: K86-97

Grirese mishi manuale

  • Ideale per grirjen e mishit ne menyre te thjeshte manuale.
  • Mjafton vetem te levizni bishtin rrotullues dhe do keni mishin e grire ne pak caste.
  • Ndertuar nga material alumin i cilesise se larte.
  • Dizanj i bukur dhe praktik.
  • Ze shume pak vend ne kuzhine.
  • Gjatesia: 22 cm.
  • Diametri i zones ku del mishi i grire: 8 cm.
Be the first to review “Grirese mishi manuale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

1,490 L