Grirese Nicer Dicer Plus

1,490 L3,500 L (-57%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Nje nga pajisjet me revolucionare te kuzhines, tashme mund te behet e juaja! Me kete set multifunksional do te kurseni kohe dhe hapesire ne kuzhine.
Eleminoni shume pajisje kuzhine ne shtepine tuaj.

Mund te kurseni kohe dhe hapesire me te vetmin pergatites te ushqimit tuaj, nga kompania angleze JML.

🛑Ky set ka gjithcka qe ju duhet per prerje te formave dhe madhesive te ndryshme.
🛑Mundeson prerjen e perimeve, frutave, djathrave, vezeve te ziera e shume produkteve te tjera ne vetem pak sekonda.
🛑Shkurton kohen e gatimit dhe pershpejton servirjen duke kenaqur edhe familjen.
🛑Ky set kryen punen e 4 pajisjeve.
🛑Thikat jane te sakta dhe te mprehta prej celiku shume cilesor.

Shihni shpjegimin qe i ka bere stafi jone ketij produkti:

 

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Grirese Nicer Dicer Plus”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Grirese Nicer Dicer Plus

1,490 L3,500 L (-57%)

Shto në Kasë