Grirese Swift Chopper

990 L1,490 L (-34%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: kk-144

Nje pajisje shume e mire per te thyer akullin,per te bere sallata, per te copetuar mishin, per te bere omlet dhe per te ndare te bardhen nga e verdha e vezes.

Copëton perimet tuaja,mikson dhe ben salca, copeton imet ose jo ushqimet.

E duhur per perdorim shtepiak.

E dizenjuar posacerisht me te gjitha bazat dhe elementet grires.

Ky grires ju ndihmon ne berjen e sallatrave, salcave, salcat e frutave, ushqimin e bebeve, pijeve me akull, supave, hamburgerave, omletave.

 

Be the first to review “Grirese Swift Chopper”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

990 L1,490 L (-34%)

Add to Cart