10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Hair Building Fibra për plotësimin e flokëve të humbura

1,990 L2,490 L (-20%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K117-14

Nitro Fibra për plotësimin e flokëve të humbura

PËR FEMRA DHE MESHKUJ, vetëm 5sec

Përbërja krejtsisht natyrale.

Perdorimi – Hapi i pare:

Tundeni mire shishen mire per ta aplikuar ne zonat e rrallimit te flokeve.
Aplikojeni ne zonat ku keni rënie të flokëve.
Largojeni kapakun dhe pozicionojeni shishen rreth kokes tuaj, duke e mbajtur në kend prej 45 grade.

Ngadale vendosini ne koken tuaj deri sa te mos duken me zonat e rrallimit te flokeve dhe jeni te kenaqur me dendesine dhe volumin ne floket tuaja.

I përdorshëm vetëm ne floke te thata.
Kur nuk e perdorni, mbylleni shishen mire dhe mbajeni larg lageshtise.

Kujdesi:
– Vetem per perdorim te jashtem. Nese shfaqet irritim ndalojeni perdorimin.
-Shmangeni kontaktin me sy.
Mbajeni larg femijeve.
Aplikojenj vetem ne floke të tharë.
Zgjat deri në larjen e flokëve.

Be the first to review “Hair Building Fibra për plotësimin e flokëve të humbura”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Hair Building Fibra për plotësimin e flokëve të humbura

1,990 L2,490 L (-20%)

Add to Cart