Hekur Bosch

5,500 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Pllake qeramike
 • Sistem  kundër pikimit
 • Sistem  vetëpastrimit
 • Sistem i mbylljes automatike
 • Me dy ngjyra blu dhe te gjelber
 • Dorezë gome për rehati të duarve gjatë përdorimit
 • Termostat i rregullueshëm
 • Konsumi i energjisë 2200 W
 • Forca e ndikimit të avullit: 109 g / min
 • Furnizimi me avull: 35 g / min
 • Depozita e ujit: 180 ml
 • Vendi i prodhimit Gjermani
Kodi: K86-246 Kategoritë: ,

Hekuri Bosch  është një produkt i ri nga marka Bosch. Ky hekur është prodhuar me një dizajn të bukur në dy ngjyra të veçanta dhe me cilësinë e tij të mirë ka tërhequr kënaqësinë e klientëve.

Ky produkt me një konsum energjie prej 2200 vat, zbut rrobat më të rrudhosura në kohën më të shkurtër. Prania e një dyshemeje të veçantë qeramike funksionon shumë mirë pa dëmtuar teksturën e të gjitha llojeve të rrobave.

Ekzistenca e programeve të ndryshme të temperaturës në varësi të llojit dhe materialit të rrobave është një tjetër avantazh i këtij produkti.

 

Sistemi kundër pikimit,ky sistem është instaluar në kaldaja të reja me avull për të parandaluar rrjedhjen e ujit nga rezervuari ose dhoma e gjenerimit të avullit. Funksioni i këtij sistemi është që kur temperatura e dyshemesë së hekurosjes bie nën një kufi të caktuar, ky sistem mbyll automatikisht valvulën e dhomës së avullimit të makinës dhe ndalon rrjedhën e ujit, duke parandaluar kështu derdhjen dhe pikimin e ujit.

 

Sistemi i vetëpastrimit,ky sistem heq sedimentet e mbetura nga dhoma e gjenerimit të avullit dhe nga vrimat e daljes së avullit. Prandaj, përdorimi i kësaj veçorie pas çdo hekurosjeje, parandalon që sedimentet minerale të ngurtësohen në pore dhe avulli nga uji i vluar të largohet lehtësisht nga poret.

 

Sistemi i mbylljes automatike,ky sistem është i instaluar në hekura për më shumë siguri gjatë hekurosjes. Funksioni i këtij sistemi është që kur hekuri lihet ndezur për një kohë të gjatë, kjo veçori bën që hekuri të fiket automatikisht. Sa herë që dëshironi të vazhdoni të punoni me makinën, kjo veçori fiket dhe hekurosja kthehet në gjendjen e mëparshme dhe është gati për hekurosje.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur Bosch”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu