Hekur me kaldaje Eco Power Ariete 6422

11,000 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k156-36

Categories: ,

Sistemi i ri i hekurosjes nga EcoPower vjen tashme nga Ariete.
Fale dorezes se saj prej celiku,procesi i hekurosjes behet me i rehatshem dhe ju nuk do ta ndjeni aspak lodhjen e zakonshme.
Ju nuk do te perballeni me me problemet e shpeshta te djegies se rrobave pasi baza e saj prej qeramike eshte e nje cilesie mjaft te larte.
Krahasuar me produkte të tjera të së njëjtës kategori, ajo nxehet shumë më shpejt, falë fuqisë së saj të lartë dhe është gati për t’u përdorur në pak sekonda. Ky hekur eshte i pershtatshem per te gjitha materialet dhe eshte padyshim zgjedhja ideale per te realizuar nje hekurosje profesionale.

Be the first to review “Hekur me kaldaje Eco Power Ariete 6422”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore

Hekur me kaldaje Eco Power Ariete 6422

11,000 L

Add to Cart