Pastrues per rrobat me avull First Austria FA-5649

7,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit 1 litër
  • Lloje të ndryshme të furçave
  • Tensioni 220 V
  • Frekuenca 50 / 60Hz
  • Fuqia 1500W
  • Gjatesia e kabullit 1.5 metra.

Pastrues per pallto, kemisha, bluza, xhupa dhe pantollonave etj.
Me shkallë të vazhdueshme dhe të lartë të avullit

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pastrues per rrobat me avull First Austria FA-5649”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Pastrues per rrobat me avull First Austria FA-5649