10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

“Hekur Portativ Vertikal” Ariete 4176

5,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k156-35

Hekur qe te mundeson hekurosjen vertikale te rrobave tuaja. Funksioni me avull eshte multifunksional duke mundesuar edhe pastrimin apo heqjen e pluhurave mbi siperfaqet qe hekurosen.

Mund ta perdorni edhe per siperfaqet e divaneve, perdeve apo edhe te carcafeve.
Lehtesisht i perdorshem dhe teper praktik per ta marre me vete ne udhetimet tuaja.

Marka : Ariete
Modeli: 4167
Fuqia: 1200W
Kapaciteti i ujit: 260ml
Sasia e avullit qe clirohet: 20g/min

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Reviews For This Product

  1. by Neritan Nallbati

    Kerkoj nje hemur te tille

  2. by Neritan Nallbati

    BE THE FIRST TO REVIEW ““HEKUR PORTATIV VERTIKAL” ARIETE 4176”

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

"Hekur Portativ Vertikal" Ariete 4176

5,490 L

Add to Cart