10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Hekur rrobash per hekurosje vertikale

2,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:KK-184

Hekur përdoret në lloje të ndryshme të pëlhurave.

Hekuri jo vetem qe hekuros por edhe pastron rrobat.

Pllaka e lëmuar prej alumini ju ndihmon të hekurosh rrobat më shpejt pa lënë rrudhe.

I lehtë dhe i lëvizshem kështu që mund ta mbani atë me vete kudo që të shkoni.

I sigurt për pëlhura delikate

Ngrohet shpejt për përdorim të shpejtë

Be the first to review “Hekur rrobash per hekurosje vertikale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Hekur rrobash per hekurosje vertikale

2,490 L